Evolvia Ar Anti-Reflü Bebek Maması 400 gr

  • Ürün Kodu: IGP6VJSK6N
  • Barkod: 8680835000080
  • Marka: Evolvia
  • Kategori: Bebek Beslenmesi
  • Fiyat
  • %4indirim
    599,90 TL
    574,99 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kusma ve yemek borusuna besin geri kaçışı olan bebeklerin diyet yönetimi için özel tıbbi amaçlı gıdadır. 
İçindekiler
Laktoz, bitkisel yağlar (oleik asitçe yüksek ayçiçek yağı, kolza yağı, ayçiçeği yağı), yağsız süt, demineralize whey, süt yağı, mısır nişastası, whey proteinleri, uzun ve kısa zincirli fruktooligosakkaritler, kıvam artırıcı (keçiboynuzu  lifi), mineraller (ortofosforik asidin kalsiyum tuzları, potasyum klorür, sodyum sitrat, kalsiyum hidroksit, potasyum sitrat, magnezyum hidroksit, potasyum hidroksit, sitrik asidin kalsiyum tuzları, demir-II sülfat, çinko sülfat, kalsiyum karbonat, bakır sülfat, mangan sülfat, potasyum iyodür, krom III klorit ve hekzahidrat, sodyum molibdat, sodyum selenit), balık yağı, maltodekstrin, vitaminler (C vitamini, E vitamini, niasin, pantotenik asit , A vitamini, B6 ​​vitamini , B1 vitamini, B2 vitamini, folik asit, D vitamini, K vitamini, biotin), kolin klorür, L-sistin, L-triptofan, L-tirosin, L-fenilalanin, taurin, emülgatör (soya lesitini), inositol, nükleotitler (sitidin 5′-monofosfat, üridin 5′-monofosfatın sodyum tuzu, adenosin 5′-monofosfat, inosin 5′-monofosfatın sodyum tuzu, guanosin 5′-monofosfatın sodyum tuzu), L. rhamnosusB. infantis, antioksidanlar (askorbil palmitat, tokoferolce zengin ekstrakt), L-karnitin.

Saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin satış yapan mağazaya olan mesafesine göre değişmekle birlikte, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini İnternet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımız da kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...