Aptamil Pregomin Syneo Bebek Sütü 400 gr

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anne sütü, bebekler için en iyi ve en doğal besindir. Bebeklerin ihtiyaçlarını 6 ay tek başına karşılar. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için 2 yaşına kadar temel besin anne sütüdür.

Aptamil Pregomin Syneo %100 amino asit formülüdür. İnek sütü alerjisi durumlarında doktor önerisi ile kullanılmaktadır.

İçeriğinde Prebiyotik Lif ve Probiyotik (Bifidobacterium Breve M16V) bulunmaktadır.

Aptamil Pregomin Syneo, karbonhidrat, yağ ve serbest  amino asit içeren elemental bebek formülüdür. Elemental diyete ihtiyaç duyulan diğer durumlar için de uygundur. Vitamin, mineral ve eser elementler ile zenginleştirilmiştir. İnek Sütü proteini, soya proteini, tavuk yumurtası proteini, buğday proteini, laktoz, galaktoz, fruktoz ve gluten içermez. Aptamil Pregomin Syneo inek sütü alerjisi ve çoklu gıda proteini intoleransı, sindirim bozukluğu ve malabsorbsiyonu olan bebekler içindir. Büyük bebekler ve çocuklar için inek sütü yerine destekleyici besin olarak da uygundur. Aptamil Pregomin Syneo kullanmadan önce hastanın toleransı doktor gözetiminde kontrol edilmelidir.

Saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin satış yapan mağazaya olan mesafesine göre değişmekle birlikte, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini İnternet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımız da kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...