Pulsemed Mesh Nebülizatör

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

PULSEMED

MESH NEBULİZATÖR (YM3R9222201)

 

Taşınabilir Mesh Nebulizatör Cihazı sıvı aerosol ilacını buharlaştırarak solunum yoluyla yetişkin veya çocuk hastaların tedavisi amaçlı üretilmiştir.

Sessiz Çalışma

Tek tuş ile kullanım

Yüksek yoğunluklu Aerosol çıkışı

Uzun servis ömrü

USB Kablo  ile kullanım

Çocuk ve yetişkin maskesi

Silikon ağızlık

8 ml. ilaç kabı

Cihaz ölçüleri 45 mm X 45 mm X 100 mm

Ağırlık : 100 gram

 

DİKKAT CİHAZLARIMIZ 24 AY TEKNİK SERVİS GARANTİSİ KAPSAMINDADIR. SÖZ KONUSU CİHAZ SAĞLIK VE HİJYEN İÇERİKLİ OLUP KUTUSUNUN AÇILIP KULLANILMASINDAN SONRA ARIZALI KUSURLU OLMADIĞI SÜRECE MEVCUT YÖNETMELİK VE SATIŞ SÖZLEŞMESİ GEREĞİ CAYMA HAKKI KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLEMEZ

Saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin satış yapan mağazaya olan mesafesine göre değişmekle birlikte, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini İnternet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımız da kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Yükleniyor...