0

Philips Avent Natural Pp Biberon 260 Ml Scf69317 / 8710103561491

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
  • Anne Göğsüne Benzer Geniş Emzik. Emziğin Üzerindeki Yaprakçıklar, İçeriye Çökmeden Emziğin Yumuşaklığını Ve Esnekliğini Artırır, Böylece Bebeğiniz Daha Rahat Ve Yeterli Beslenir. Ekstra Yumuşak Yeni Doğan Philips Avent Natural Emzik İçerir. Süt Ve Su İçin İdealdir, Küçük Parçalı Mamalar İçinde Kullanılabilir. Paket İçeriğinde Yavaş Akış Biberon Emziği Mevcuttur. Bpa İçermez. Polipropilen İçermez.Ambalajı Açılan Ürünün İadesi Kabul Edilmemektedir...

Saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin satış yapan mağazaya olan mesafesine göre değişmekle birlikte, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini İnternet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımız da kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.