0

Oda Termometresi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

• Bebek için ideal oda sıcaklığının bulunmasını sağlar. 

• Oda için özel tasarım.  

• Cıva kullanılmamıştır, sağlıklıdır.

Anne karnındayken belli bir sıcaklığa alışan bebekler doğum sonrası ortam sıcaklığına alışmakta güçlük çekerler. Bebeklerin çok fazla giydirilmesi, ortam sıcaklığının ayarlanamaması gibi durumlarla hastalıklar kaçınılmaz olur. Özellikle bebeklerin bulunduğu ortamın sıcaklığına dikkat etmek gerekir. Tavsiye edilen bebek oda ısısı gündüz 20°C - 22°C, gece 18°C - 20°C arasıdır. Bu noktada ideal sıcaklığı ayarlamanıza yardımcı olmanız için Wee Baby Oda Termometresi'ni geliştirdik. Bebekler için ideal oda sıcaklığının bulunmasına yardımcı olan termometrede bebeğin sağlığı için civa kullanılmamıştır ve oda için özel olarak tasarlanmıştır...

Saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin satış yapan mağazaya olan mesafesine göre değişmekle birlikte, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini İnternet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımız da kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.