0

Babytime Mini Cam Alıştırma Bardağı 30 ml 0-6 Ay Mavi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

   BabyTime Ürününü, Anti kolik (Gaz önleyici) sistemi ile bebeğin gaz oluşumunu engelleyerek rahat ve keyifli bir içim sağlar.

·         BabyTime Ürünleri, 2 Fonksiyon olarak tasarlanmış olup. Seyahatlerde rahat kullanım olarak fayda sağlayacaktır. İsterseniz suluk başlığı ile kullanabileceğiniz isterseniz biberon başlığı ile kullana bileceğiniz çok kullanışlı ürünümüzdür.

·         BabyTime Ürününü, Mükemmel tasarımı sayesinde Biberon Silikon Başlıkları anne göğsüne göre tasarlanmış olup buna göre üretilmiştir. Bu nedenle çocuğunuz beslenirken anne göğsünden beslenircesine beslenip rahatsız olmayacaktır.

·         BabyTime Ürününü, bebek cildine zarar vermesini önlemek amacı ile pürüzsüz üretilmektedir. Kaliteli şeffaf, kokusuz ve tatsız silikondan üretilmiştir.

·         BabyTime ürün grupları BPA (Bisfenol-A) içermez

·         BabyTime Ürününü, her kullanımdan önce Silikon Biberon Başlığını, sola çekerek yırtılmalara karşı gözle muayene     ediniz ve her kullanımdan önce temizleyiniz.

·         Ürünleri Doğrudan güneş ışığı altında veya direkt ısıya maruz bırakmayınız.

·         Mikrodalga fırında ürünü işleme tabi tutmayız.

·         Bebeğinizin sağlığı için ürünü bebeğe vermeden önce sıcaklığını kontrol edin.

·         BPA İçermez.
               
          Ürün üzerindeki desenler farklılık gösterebilir.

Saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin satış yapan mağazaya olan mesafesine göre değişmekle birlikte, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini İnternet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımız da kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.