0

Aptamil Prosyneo 2 numara Bebek Sütü skt:07/2020

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anne sütü, bebekler için en üstün ve en doğal besindir. Zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyacını ilk 6 ay tek başına karşılar. 2 yaşına kadar bebeğinizin bağışıklığını güçlendiren en üstün besin anne sütüdür. Bebeğinizi beslemenin en doğru yolu emzirmektir; bebeğiniz için ideal dengeli bir beslenme ve hastalıklara karşı koruma sağlayan anne sütü aynı zamanda anneye ve bebeğe beslenme ile ilgili olmayan birçok fayda da sağlar. İlk 6 ayın ardından Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü kullanabilirsiniz.

Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü, doktorunuza danışarak anne sütünün hiç verilemediği veya yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin beslenme ihtiyaçlarını* karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.**

6. Aydan İtibaren Devam Sütü Kullanabilirsiniz.

Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü 6. aydan itibaren kullanılmaktadır.  

Aptamil Prosyneo Devam Sütü, anne sütünde doğal olarak bulunan probiyotik (bifidobacterium breve m16v) ve bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış prebiyotik içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Prebiyotik bileşenler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. 

40 yıldır anne sütünün bağışıklık gelişimi üzerine etkilerini 400 kişilik uzman bilim insanı ile araştırıyoruz. Bu uzmanlıkla, yeni nesil Aptamil Prosyneo Devam Sütü’nü geliştirdik.

Ürünümüz içerdiği prebiyotik ve probiyotiklerle bebeğinizin bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur***

Saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin satış yapan mağazaya olan mesafesine göre değişmekle birlikte, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini İnternet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımız da kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.