0

Aptamil Prematil Premature Bebek Maması SKT:11/2021

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anne sütü, bebekler için en iyi ve en doğal besindir. Bebeklerin ihtiyaçlarını 6 ay tek başına karşılar. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için 2 yaşına kadar temel besin anne sütüdür.

Prematüre ve düşük doğum ağırlıklı bebeklerin özel beslenmesi içindir.

Esansiyel yağ asitleri (LCP) içeriğine sahiptir.

Prematüre ve düşük doğum ağırlıklı bebeklerin sinir sistemi ve beyinlerinin optimal gelişimi için LCP (uzun zincirli yağ asit metabolitleri) önemli yapı taşlarıdır.

Aptamil Prematil, bu bebeklerin  henüz  tam olarak gelişmemiş vücut sistemleri ve spesifik besinsel ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Prematüre bebeğin ihtiyaçları doğrultusunda protein miktarı arttırılmıştır. Whey/kazein oranı 60/40'tır. Prematil prematüre bebeklerin ihtiyaçlarına uygun düzeylerde vitamin,mineral ve eser elementlerle takviye edilmiştir

Prematüre bebek 3,5 kg olana kadar Prematil kullanılması daha sonra Aptamil 1'e geçmesi önerilir.

Aptamil Prematil'in 400 gr kutu boyları bulunmaktadır.

Saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin satış yapan mağazaya olan mesafesine göre değişmekle birlikte, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini İnternet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımız da kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.